Про готель «Бонтіак»

«Бонтіак» – найкращий 4 зірковий бізнес готель у центрі Києва, створений у самому центрі Києва для вашого задоволення!

Майже всі готелі у центрі  Києва та готелі біля Хрещатику будуть раді бачити Вас як свого гостя. 5-зіркові готелі Києва будуть готові надати вам 5-зірковий сервіс по дуже дорогій вартості номеру. 3-зіркові готелі пропонують платити менше,  бюджетний, недорогий відпочинок, але і умови в таких недорогих номерах бажають бути кращими. Отже, як мандрівнику знайти недорогий номер у центрі Києва, затишний готель де можна і переночувати добу, і залишитися із сім’єю пожити подовше? Вихід є – готель Бонтіак. Ми відкрилися у вересні 2012 року, і з того часу намагаємося надавати найкращий готельний сервіс у Києві. І при цьому надавати його за помірною, а іноді навіть дуже бюджетною ціною.

Бонтіак це 42 номери, поділені на 4 категорії: “Комфорт-Кінг”, “Стандарт-Квін”, “Смарт-Класік” та “Сінгл одномісний”. Категорія Комфорт це найдорожчі великі номери. Категорія Сінгл – це невеличкі одномісні номери, які більше підійдуть для короткого перебування, на кшталт:  переночувати добу у Києві.  Також окрім недорогих номерів у нашому готелі є ресторан-бар та 2 конференц зали. Одна конференц-зала більша, підійде для бізнес-тренінгів, інша скоріше мітинг-рум для невеличкої, камерної зустрічі до 8 осіб. Меню ресторану та години його роботи ви можете побачити перейшовши до розділу «Ресторан». Якщо ж у вас є питання щодо івентів, та різних заходів, будь ласка пишіть нам на електрону пошту office@bontiak.com, або дзвоніть  +380985381538 .  Окрім номерів, ресторану, та конференц послуг, Бонтіак надає немало інших сервісів для гостей . Ми допомагаємо замовити залізничні квитки, авіаквитки, квитки на автобус, як вам потрібні квіти, батарейки, зарядка, рекомендація щодо репертуару театрів, таксі, ми допоможемо з усім цим.

Нагадаємо, що наш  готель знаходиться в самому центрі міста, поруч із видатними пам’ятками, театрами, найкращими кафе, ресторанами.  Наприклад:  100 метрів від нас знаходиться  Софійський собору, 300 метрів Золоті Ворота, 250 метрів Михайлівський золотоверхий.  Скористайтеся розділом «Як дістатися готелю Бонтіак»; там є і маршрут і координати GPS.

Наш затишний готель у Києві завжди буде радий зустрічі з Вами!