Готель Бонтіак – готель біля залізничного вокзалу Києва

Багато наших гості подорожують поїздом. Цей вид транспорту отримав друге дихання після появи міжміських експресів Київ – Львів, Київ – Харків, Київ – Дніпропетровськ та ін. Комфорт, швидкість і відносно невисока вартість поїздки привертає в готелі Києва додаткових туристів. Як наслідок зростання кількості туристів, готелі Києва біля залізничного вокзалу прагнуть забезпечити клієнтам більш зручне розташування.

Готель Бонтіак, одна з кращих приватних готелів Києва біля залізничного вокзалу Києва. Наш готель радий запропонувати нашим гостям послугу трансферу з / на центральний ж д вокзал Києва. Замовити трансфер Ви можете: або, натиснувши тут, або зателефонувати нашому співробітнику по телефону +38 067 219 95 08, або відправити запит на нашу електронну адресу office@bontiak.com Крім того, наші співробітники завжди готові Вам допомогти з бронювання квитків на поїзд.

Також звернемо Вашу увагу, що Ви можете дістатися від центрального залізничного вокзалу Києва до нашого отеляі на метро. Найближчі до готелю Бонтіак станції метро: Золоті Ворота і Майдан Незалежності. Більш детальну інформацію про те, як дістатися від станцій метро до готелю Києва – готелю Бонтіак, Ви можете отримати в розділі «Карта і Маршрути»