Бар & Ресторан

Ресторан – бар при готелі Бонтіак це нове місце не тільки для найсмачніших сніданків у Києві, це нове місце де ви зможете по новому насолодитися стравами європейської кухні.

Атмосфера

Завдяки зручним меблям і сучасному дизайну інтер’єру в бурштинових тонах, ресторан має свій особливий характер. Бар з мармуровими панелями, що світиться, доповнює індивідуальність, створену для невимушеного проведення часу, доповнену асортиментом класичних коктейлів.

Функціональність

Затишний лофт-бар/ресторан може бути перетворений на простір для зустрічей із затишною атмосферою, що підходить для ділових зустрічей, переговорів, обідів, конференцій, а також коктейльних прийомів та приватних вечерь. Приміщення може вмістити до 50 гостей.

Контакти

Ресторан працює щодня з 12:00 до 23:00 а бар до 02:00 та пропонує алкогольні та безалкогольні напої, а також каву та чай та широке меню європейської кухні. Тут запропонують широкий вибір страв з меню а-ля-карт, а також різноманітні варіанти здорового сніданку. Широке меню напоїв доповнює вишукану обстановку та створює бездоганну атмосферу для приємного вечора.

Ознайомитись з меню можна за посиланням нижче.

У разі виникнення запитань або для бронювання вашого заходу чекаємо від вас дзвінка.

+38 (067) 219 95 08
office@bontiak.com