Бар & Ресторан

Ресторан-бар готелю “Бонтіак” – це нове місце не тільки для найсмачніших сніданків у Києві, а й місце, де Ви зможете по-новому насолодитися стравами європейської та української кухні.

Атмосфера

Завдяки зручним меблям і сучасному дизайну інтер’єру в бурштинових тонах, ресторан випромінює особливий шарм. Бар з мармуровими панелями світиться. Цим, а також асортиментом класичних коктейлів, він доповнює атмосферу, створену для невимушеного проведення часу.

Функціональність

Затишний лофт-бар/ресторан може бути перетворений на простір для зустрічей із затишною атмосферою, що підходить для ділових зустрічей, переговорів, обідів, конференцій, а також коктейльних прийомів і приватних вечерь. Приміщення може вмістити до 50 гостей.

Контакти

Ресторан працює щодня з 8.00 до 23.00 (насправді до останнього гостя). Континентальний сніданок подаємо з 8.00 і до 11.00 Потім у нас невеличка перерва з 11.00 до 12.00. О півдні знову відчиняємося. З 12.00 працює повне меню. Кухня ресторану працює до 23.00. Бар працює до 23ї або до останнього гостя.

У разі виникнення запитань або для бронювання вашого заходу чекаємо від вас дзвінка.

+38 (098) 538 1 538
office@bontiak.com