Проведення заходів

Запрошуємо провести ваші івенти у готелі Бонтіак. Київський готель Бонтіак має всі можливості для для проведення різноманітних бізнес заходів у Києві, таких як тренінги, конференції та мітинги. Наші приміщення у Києві для зустрічей обладнані всім необхідним для успішного проведення заходу. Ми забезпечуємо високоякісне обладнання, зручні крісла та столи для зручності учасників.

Conference room

Івенти у готелі – це про Бонтіак. Наш готель пропонує дві конференц зали у центрі Києва. Більша конференц зала призначена для проведення тренінгів та конференцій до 70 учасників, зручно обладнана для проведення заходів будь-якої складності. Для менших груп ми пропонуємо меншу залу, що може розмістити до 10 учасників. Ця зала ідеально підходить для проведення невеликих мітингів та ділових зустрічей.

Проводите івенти у готелі? Наші співробітники, окрім широкого спектру готельних послуг, у тому числі, готові допомогти в організації заходів будь-якої складності, починаючи від планування до проведення. Ми забезпечуємо каву-брейки та бізнес-ланчі, які можуть бути підібрані під ваші потреби. Ми гарантуємо успішне проведення вашого заходу та незабутні враження від проживання в нашому готелі у центрі міста.

Conference room
Conference room

Дізнатися більше про готель ви можете у розділі «Про готель» та Номери готелю. Якщо у вас запит щодо співробітництва, будь ласка перейдіть у розділ «Співробітництво» . Чи можете просто скористатися ось цими контактами: +38 098 538 1 538 (ресепшн), або office@bontiak.com