Політика готелю «Бонтіак»

Починаючи користуватися нашим веб-сайтом, Ви приймаєте умови користування, зазначені нижче. Якщо Ви не згодні з нашими умовами користування цим сайтом, Ви не маєте права користуватися цим сайтом, і повинні негайно припинити користуватися ним. Умови користування можуть змінюватися, тому періодично переглядайте їх знову.

1. Авторське право

Власником даного веб-сайту є ТОВ «БАТ Груп». Вся інформація, розміщена на сайті, захищена Законом України «Про авторське право і суміжні права». ТОВ «БАТ Груп» дозволяє копіювати інформацію з сайту тільки в тому випадку, якщо Ви будете вказувати посилання на сайт www.bontiak.com. Для отримання дозволу на використання інформації з сайту надішліть запит по електронній пошті на адресу: office@bontiak.com

2. Зміст сайту

ТОВ «БАТ Груп» не гарантує точність всіх даних опублікованих на веб-сайті. Всі пропозиції не є обов’язковими. Ви погоджуєтеся з тим, що ТОВ «БАТ Груп» має право вносити будь-які зміни в будь-якій частині цього сайту, в будь-який час без будь-якого повідомлення і зобов’язань перед користувачем або третіми сторонами.

3. Персональні дані

Під час відвідування сайту «Bontiak Hotel» може запитувати будь-які персональні дані. Ви погоджуєтеся з тим, що Ваші персональні дані можуть бути використані з метою поліпшення якості обслуговування готелю, розсилки новин готелю, розсилання запрошень, ваучерів, знижкових карт, призів, проведення опитувань. ТОВ «БАТ Груп» дотримується правил конфіденційності. Інформація може бути надана третім особам тільки у відповідності до чинного законодавства України.

4. Інша ТОВ «БАТ Груп» не несе ніякої відповідальності за сьогодення і майбутнє функціонування www.bontiak.com. ТОВ «БАТ Груп» не несе ніякої відповідальності за справжні і майбутні помилки на сайті, перерви і збої в роботі, дефекти. ТОВ «БАТ Груп» не гарантує сумісності обладнання користувача з веб-сайтом. У випадку виникнення розбіжностей в російській та англійській версіях цих правилах, необхідно керуватися російською версією.