Інформація про політику готелю “Бонтіак”, та умови користування цим сайтом

Готель “Бонтіак” пропонує своїм гостям зручні та комфортні номери в самому центрі Києва. Ми прагнемо забезпечити нашим гостям максимальний комфорт під час перебування в нашому готелі, тому ми розробили правила та політику готелю, які допоможуть забезпечити безпеку та зручність перебування в Бонтіак.

Зверніть увагу на наступну політику готелю:

1.Реєстрація гостей: Кожен гість повинен зареєструватися при заселенні та пред’явити документ, що посвідчує особу.

2.Заборона паління: У нашому готелі заборонено паління в номерах та інших внутрішніх приміщеннях. Для тих хто палить є спеціально обладнане місце на вулиці, біля входу у готель.

3.Тиша: Ми просимо наших гостей дотримуватися тиші та не заважати іншим гостям. Будь ласка, утримуйтесь від шуму та гучних розмов у громадських зонах готелю.

4.Зберігання цінностей: Готель не несе відповідальності за втрату особистих речей гостей. Ми рекомендуємо зберігати цінності в сейфі.

5.Домашні тварини: У нашому готелі не дозволяється перебування домашніх тварин.

6.Замовлення послуг: Наші гості можуть замовляти додаткові послуги, такі як трансфер з аеропорту або залізничного вокзалу, прання, прасування, оренду автомобілів тощо. Деталі та ціни можна дізнатися у адміністраторів готелю на ресепшн.

7.Більше інформації ви знайдете у Правилах проживання у Бонтіак, які знаходяться на ресепшн. Ви зможете ознайомитися з ними при поселенні у готель. Більше інфо про готель ви знайдете у розділі «Про готель», більше інфо про наші послуги ви знайдете у розділі «До послуг наших гостей (Гостьовий сервіс)» .

Правила користування цим сайтом

1. Починаючи користуватися нашим веб-сайтом, Ви приймаєте умови користування, зазначені нижче. Якщо Ви не згодні з нашими умовами користування цим сайтом, Ви не маєте права користуватися цим сайтом, і повинні негайно припинити користуватися ним. Умови користування можуть змінюватися, тому періодично переглядайте їх знову.

2.Власником даного веб-сайту є ТОВ «БАТ Груп». Вся інформація, розміщена на сайті, захищена Законом України «Про авторське право і суміжні права». Власник дозволяє копіювати інформацію з сайту тільки в тому випадку, якщо Ви будете вказувати посилання на сайт www.bontiak.com. Для отримання дозволу на використання інформації з сайту надішліть запит по електронній пошті на адресу: office@bontiak.com

3.Власник не гарантує точність всіх даних опублікованих на веб-сайті. Всі пропозиції не є обов’язковими. Ви погоджуєтеся з тим, що Власник  має право вносити будь-які зміни в будь-якій частині цього сайту, в будь-який час без будь-якого повідомлення і зобов’язань перед користувачем або третіми сторонами

4. Під час відвідування сайту, сайт може запитувати будь-які персональні дані. Ви погоджуєтеся з тим, що Ваші персональні дані можуть бути використані з метою поліпшення якості обслуговування готелю, розсилки новин готелю, розсилання запрошень, ваучерів, знижкових карт, призів, проведення опитувань. Власник дотримується правил конфіденційності. Інформація може бути надана третім особам тільки у відповідності до чинного законодавства України.

5. Власник сайту не несе ніякої відповідальності за функціонування https://bontiak.com  У тому числі за помилки на сайті, наприклад: «гостинниці киев» , «готели києва» , та інші граматичні помилки, перерви і збої в роботі, дефекти. Власник не гарантує сумісності обладнання користувача з веб-сайтом.