Як забронювати готель Бонтіак ?

Щоби забронювати готель у Києві існує декілька способів. Найбільш зручний – це ви можете скористатися модулем бронювання, або подзвонити нам по телефону +380985381538, або надіслати запит на office@bontiak.com

Для бронювання номеру за допомогою модуля бронювання, просто клікніть на кнопку «БРОНЮВАТИ» у кінці цього тексту. Сайт автоматично направить вас на нашу сторінку модуля бронювання від rooms-wizard.  Подивитися категорії номерів готелю ви можете у відповідних розділах: «Комфорт Кінг», «Стандарт Квін», «Смарт-Класік», «Сінгл одномісний номер».

Інформуємо вас, що тільки бронювання номера, здійснене за допомогою нашого сайту, є гарантованим.  Окрім того, якщо ви шукаєте знижки на готелі, номер недорого у Києві, то вам до нас! У нас на сайті ціни завжди нижче ніж на любих букінгах, на нашому сайті забронювати готель Києва стає легко, як ніколи: достатньо кількох кліків.

Якщо Ви вирішили діяти «по-старому» і бронювати готель по телефону, або Вам необхідні додаткові послуги, крім проживання (трансфер, ресторан, провести захід, розміщення на додатковому ліжку, ранній заїзд, пізній виїзд, екскурсії), то дзвоніть нам +380 98 538 1 538. Також ви завжди можете надіслати свій запит електронною поштою :   office@bontiak.com Також ви можете почитати інформацію про те, як зняти номер у розділі Як зняти номер у готелі Бонтіак.  Інформація про ресторан та івенти у розділах «Ресторан» та «Івенти».  Звертаємо вашу увагу на Політику готелю Бонтіак, якої вам слід дотримуватися при проживанні у готелі.