Зняти номер в готелі Києва – Бонтіак

Київ завжди був і є містом, потік туристів в якому не зупиняється ні на один день. Українські та зарубіжні туристи, іноземні бізнесмени приїжджають до Києва кожен зі своєю метою. І кожен гість знімає номер в кращих готелях Києва. Серед готелів Києва конкуренція досить висока, і кожна намагається заманити до себе нового гостя пропонуючи недорогі номери, але з високим рівнем сервісу.

Готель Києва – готель Бонтіак не є винятком. Наш приватний міні готель завжди проводить досить гнучку цінову політику. Тільки у нас Ви можете зняти номер в готелі Києва недорого. При цьому Ви отримаєте затишний, комфортний номер в готелі Києва з сучасним ремонтом, персональну увагу співробітників до кожного гостя. Зверніть увагу, що високошвидкісний WiFi надається на всій території готелю абсолютно безкоштовно. Також готель має у своєму розпорядженні власну парковку, яка для наших гостей, також надається безкоштовно.

Для того щоб зняти номер в готелі Києва недорого – готелі Бонтіак Вам необхідно вибрати що цікавить Вас, номер в готелі, і потім клацніть бронювати. Також Ви можете скористатися послугами нашого консьєржа зв’язавшись з нами по телефону +38 067 2199508 або office@bontiak.com Також Ви можете залишити нам повідомлення скориставшись формою зворотного зв’язку і співробітник готелю зв’яжеться з Вами протягом 30 хвилин.

Якщо Ви вирішили зняти номер в готелі Бонтіак, і Вам, крім проживання, необхідні додаткові послуги (додаткове ліжко, трансфер з / в аеропорт, ранній заїзд, пізній виїзд, екскурсії) зв’яжіться з нашим консьєржем по телефону +380 67 2199508 (цілодобово ).