Зняти номер в готелі Києва

Київ завжди був і є містом, потік туристів в якому не зупиняється ні на один день. Українські та зарубіжні туристи, іноземні бізнесмени приїжджають до Києва кожен зі своєю метою. І кожен гість намагається зняти номер в кращих готелях Києва. Серед готелів Києва конкуренція досить висока, і кожна намагається заманити до себе нового гостя пропонуючи недорогі номери, але з високим рівнем готельного сервісу.

Готель Києва – готель Бонтіак не є винятком. Наш готель у центрі Києва завжди проводить досить гнучку цінову політику. Тільки у нас Ви можете зняти номер в готелі Києва недорого. При цьому Ви отримаєте затишний, комфортний номер недорого в готелі Києва з сучасним ремонтом, персональну увагу співробітників до кожного гостя. Зверніть увагу, що високошвидкісний WiFi надається на всій території готелю абсолютно безкоштовно. Також готель має у своєму розпорядженні власну парковку. Подивитися категорії номерів готелю ви можете у відповідних розділах: «Комфорт Кінг», «Стандарт Квін», «Смарт-Класік», «Сінгл одномісний номер».

Для того щоб зняти номер в готелі Києва недорого – готелі Бонтіак Вам необхідно вибрати який цікавить вас номер в готелі, обрати кількість людей які будуть жити у готелі,  і потім клікніть бронювати. Також Ви можете скористатися послугами нашого консьєржа зв’язавшись з нами по телефону +38 098 538 1 538 або office@bontiak.com 

Також ви можете почитати інформацію про те, як забронювати готель у Києві у розділі Як забронювати готель Бонтіак.  Інформація про ресторан та івенти у розділах Ресторан та Івенти.