try our service

«Бонтіак» пропонує найкращий сервіс

try our service

Мандрівники, які бронюють готель у місті Києві, хочуть недорого переночувати, і в той же час мати всі блага цивілізації. Для цього Бонтіак пропонує найкращий сервіс в найкращому готелі Києва, готелі «Бонтіак», можна безкоштовно користуватися інтернетом (Wi-Fi) на всій його території. Мандрівникам на авто стане в нагоді наша безпечна парковка. Актуальну вартість паркування запитуйте на ресепшн. Станом на 2023 рік вартість складає 100грн/доба.

Наші співробітники створюють у готелі атмосферу рідного дому, і персонально для Вас зроблять усе можливе, щоб Ви відпочили і насолодилися перебуванням у Києві. До послуг гостей: трансфер, виклик таксі, послуга побудки, послуги прання та прасування одягу, доставка їжі і напоїв у номер.

Якщо вам потрібно провести невеличкі переговори, ми можемо запропонувати спеціальну кімнату на 8 персон. Якщо у Вас великий захід, скористайтесь, будь ласка, нашою конференц-залою на 50 посадкових місць. Також ми завжди раді молодятам. У нас є все для проведення весілля: і ресторан, і бар,  і номер для молодят, і номери для гостей,  і парковка.  Як дістатися готелю ми можете знайти у розділі «Як дістатися»